NK1K disc

  • 0

NK1K disc

Kategorie : Aktuality

Představujeme vám NK1K disc…

Galerista je člověk hodně zaneprázdněný, často nestíhá - třeba zahájení vernisáže. Zapomeňte na spěch autem! Lepší je osedlat karbonového krasavce, v tomto případě Cipollini NK1K disc. No a aby to pořádně valilo, jak jinak, než na Lightweightech! A tenhle komplet v rozletu mohou spolehlivě zastavit asi jedině kotoučovky ... jo, už je zase vše povoleno. Můžete s tím nejen pospíchat do práce :), ale i závodit!

Galerista je člověk hodně zaneprázdněný, často nestíhá – třeba zahájení vernisáže. Zapomeňte na spěch autem! Lepší je osedlat karbonového krasavce, v tomto případě Cipollini NK1K disc. No a aby to pořádně valilo, jak jinak, než na Lightweightech! A tenhle komplet v rozletu mohou spolehlivě zastavit asi jedině kotoučovky … jo, už je zase vše povoleno. Můžete s tím nejen pospíchat do práce :), ale i závodit!

Pozor! Jsme v prostředí prezentace ušlechtilých materiálů! No ale tenhle karbonový komplet si klidně můžeme dovolit zaparkovat přímo mezi vystavovanými skvosty. A protože v současné cyklistice není karbonu nikdy dost, tady se na to šlo taky z gruntu - rámová sada, převodníky, kliky, ... co je tohle? Rozšlápnutej golfovej míček? Nee, to jsou přeci pedály - taky z uhlíku! :-)

Pozor! Jsme v prostředí prezentace ušlechtilých materiálů! No ale tenhle karbonový komplet si klidně můžeme dovolit zaparkovat přímo mezi vystavovanými skvosty. A protože v současné cyklistice není karbonu nikdy dost, tady se na to šlo taky z gruntu – rámová sada, převodníky, kliky, … co je tohle? Rozšlápnutej golfovej míček? Nee, to jsou přeci pedály – taky z uhlíku! 🙂

Nekecáme - je ta vidle z karbonu? Je! Rám? Taky! Kola(celý)? Jakbysmet! Kotouče? Tak ty(zatím!) jsou z oceli jen z karbonovým unašečem :), ale ...! (nebude to trvat dlouho...) a je to NK1K? Je!

Nekecáme – je ta vidle z karbonu? Je! Rám? Taky! Kola(celý)? Jakbysmet! Kotouče? Tak ty(zatím!) jsou z oceli jen z karbonovým unašečem :), ale …! (nebude to trvat dlouho…) a je to NK1K? Je!

Taky vás zajímá, jak to budou mít servisáci na závodech vychytaný - jak bude s tímhle upnutím a s kotoučema probíhat rychlá výměna kola??? :) ... a je asi jedno zda předního nebo zadního ... zřejmě se bude měnit celej komplet.

Taky vás zajímá, jak to budou mít servisáci na závodech vychytaný – jak bude s tímhle upnutím a s kotoučema probíhat rychlá výměna kola??? :) … a je asi jedno zda předního nebo zadního … zřejmě se bude měnit celej komplet.

Ale jako celek - paráda, ty LW mu sluší!

Ale jako celek – paráda, ty LW mu sluší!

Když se na to podíváte optikou optického skla (vystavené exponáty), vidíte, že se do budoucna bez takového bicyklu asi neobejdete (někteří) :) ... nechte si to v klidu projít hlavou a potom už stačí nás jen kontaktovat!

Když se na to podíváte optikou optického skla (vystavené exponáty), vidíte, že se do budoucna bez takového bicyklu asi neobejdete (někteří) :) … nechte si to v klidu projít hlavou a potom už stačí nás jen kontaktovat!

Sluší mu to, když stojí a co teprve až poletí krajinou? Jinak Lightweight podtrhuje celek, kvalitu!

Sluší mu to, když stojí a co teprve až poletí krajinou?
Jinak Lightweight podtrhuje celek, kvalitu!

Nic naplat, tenhle mechanismus se musí točit! A točit ...! :)

Nic naplat, tenhle mechanismus se musí točit! A točit …! 🙂

... to aby to nebylo tak jednoduchý. Jak vidno, bude potřeba víc a víc speciálního nářadí. Za chvíli to bude podobný, jako s autama. Tam, kde dřív kutilové vesele ladili a upravovali, tam dnes jenom koukáme na plastový dekly a hadice. :) A u kola zjistíme, že už s tím taky (raději) nehneme ... často je to tak lepší! :)

… to aby to nebylo tak jednoduchý. Jak vidno, bude potřeba víc a víc speciálního nářadí. Za chvíli to bude podobný, jako s autama. Tam, kde dřív kutilové vesele ladili a upravovali, tam dnes jenom koukáme na plastový dekly a hadice. :) A u kola zjistíme, že už s tím taky (raději) nehneme … často je to tak lepší! 🙂

... že už jste to viděli? Tak se alespoň pokochejte strukturou karbonové pleteniny ... :)

… že už jste to viděli? Tak se alespoň pokochejte strukturou karbonové pleteniny … 🙂

... stačí málo a kolo je v ... kouli! :) (za tu kouli by těch kol bylo, že byste mohli založit soukromý team :) ...)

… stačí málo a kolo je v … kouli! :) (za tu kouli by těch kol bylo, že byste mohli založit soukromý team :) …)


Archiv novinek