For Bikes a připravovaná expozice

  • 0

For Bikes a připravovaná expozice

Kategorie : Aktuality

Přes to všechno, co se aktuálně děje, se stále připravujeme na For Bikes. Situace v Evropě se ale mění z hodiny na hodinu a nikdo nyní neví, co bude za pár minut, natož zítra…??? Naší pozvánkou „Vychutnejte si Itálii“ jsme předběhli dobu, nicméně to nemyslíme nijak hanlivě / celé to vznikalo spontánně, postupně a přípravy na naší expozici se „rodily“ víc jak dva měsíce. Itálie je zkrátka kolébkou silniční cyklistiky, je to prostě Mekka cyklistů a nejen jejich! Proto uvedené nespojujeme a je nám moc líto, co se právě odehrává kolem nás a jak je zasažena koronavirem celá severní Itálie. Zrušili nám již několik jarních závodů a klasik, na které se všichni každý rok těšíme… Na veletrhu měl být, mimo jiné, jedním ze zlatých hřebů živý přenos ze závodu Milán – San Remo, na kterém se měl podílet pro český Eurosport i jeden z našich VIP hostů, a to není nikdo jiný než Danilo di Luca. Danilo měl s sebou přivézt i jednu ze svých trofejí a tou měl být pohár pro vítěze z Giro di Italia… Danilo zřejmě nepřijede a i kdyby přijel, asi by nám ho zavřeli do karantény ihned po příletu z Říma i s touto trofejí :(. Co se týká dalších exponátů, tak nám stále chybí na výstavku několik kol, které chceme ukázat. V současné době není zcela jasné, zda nám je vůbec stihne někdo doručit, stejně tak katalogy a další POP materiál… No uvidíme, nevzdáme se jen tak a budeme doufat, že se veletrh, byť v omezené míře, přesto uskuteční! Stále vám, zájemcům a návštěvníkům, máme co nabídnout, a víc než 70% máme z naší expozice připraveno. Itálie to bude tak jako tak! … máme ještě v záloze alespoň italské Ferrari a vynikající italskou kávu Hausbrant! Na přiložených fotkách další Cipo krasavec, co je připraven na expozici Kolokrámu – berte to tedy jako další malou ochutnávku. Chtěli jsme vystavovat, tak to teď musíme dotáhnout do konce a se ctí ustát. Je to prostě vyšší moc. Cuba Libre a kolokrámníci

Kdo by nás tak ještě mohl zachránit? Vydali jsme se hledat Golema - ze zoufalství ! Podle pověsti ho Rabi Jehuda Löw ben Becalel ukryl na půdě synagogy...

Kdo by nás tak ještě mohl zachránit? Vydali jsme se hledat Golema – ze zoufalství ! Podle pověsti ho Rabi Jehuda Löw ben Becalel ukryl na půdě synagogy…

... my na to jdeme, takříkajíc od lesa! Na půdě synagogy by ho hledal každej trouba a rabi asi nebyl padlej na hlavu. Takže kam jinam by ho židovský rabi mohl schovat, kde by ho určitě nikdo nehledal???... my na to jdeme, takříkajíc od lesa! Na půdě synagogy by ho hledal každej trouba a rabi asi nebyl padlej na hlavu. Takže kam jinam by ho židovský rabi mohl schovat, kde by ho určitě nikdo nehledal???

… my na to jdeme, takříkajíc od lesa! Na půdě synagogy by ho hledal každej trouba a rabi asi nebyl padlej na hlavu. Takže kam jinam by ho židovský rabi mohl schovat, kde by ho určitě nikdo nehledal???

No přece na půdu křesťanského kostela!

No přece na půdu křesťanského kostela!

Tak jsme tady a hledáme!

Tak jsme tady a hledáme!

Pro případ, že bychom ho snad našli (pověstný šém pro oživení u něj asi bude ležet jen stěží ...), jsme si s sebou vzali vysokovýkonný, nadupaný CIPollini !

Pro případ, že bychom ho snad našli (pověstný šém pro oživení u něj asi bude ležet jen stěží …), jsme si s sebou vzali vysokovýkonný, nadupaný CIPollini !

Přesněji - CIPOLLINI MCM.

Přesněji – CIPOLLINI MCM.

A když ho tedy najdeme? Tak ho buď oživíme nebo to alespoň zkusíme! No a kdyby fakt ožil, ale zase neposlouchal (proto ho tenkrát rabi "uklidil") tak nasednem na CIPO a ujedem! Stejně to vidíme i v případě, že se to všechno na poslední chvíli po.... , veletrh nebude - tak si pojedeme někam na vzduch vyjet lepší náladu a vyčistit hlavu!

A když ho tedy najdeme? Tak ho buď oživíme nebo to alespoň zkusíme! No a kdyby fakt ožil, ale zase neposlouchal (proto ho tenkrát rabi „uklidil“) tak nasednem na CIPO a ujedem! Stejně to vidíme i v případě, že se to všechno na poslední chvíli po…. , veletrh nebude – tak si pojedeme někam na vzduch vyjet lepší náladu a vyčistit hlavu!


Archiv novinek