Cipollini RB1K + Ducatka

  • 0

Cipollini RB1K + Ducatka

Kategorie : Aktuality

Má vůbec smysl tady k tomu něco říkat, psát…??? Mámení pekelná! Chápete už, že to peklo prostě nemůže zkrachovat? Vždycky se najde někdo, kdo smočí brk ve vlastní krvi a podepíše …

Když už si někdo pořídí rudé CIPO RB1K, musí se taky o něj náležitě starat. Doma ustájit samozřejmě na nějakém super místě, jak jinak, a když už ho někde musíme opřít... tak ne jen tak někde, třeba o vrata od chlíva:-D!

Když už si někdo pořídí rudé CIPO RB1K, musí se taky o něj náležitě starat. Doma ustájit samozřejmě na nějakém super místě, jak jinak, a když už ho někde musíme opřít… tak ne jen tak někde, třeba o vrata od chlíva:-D!

Ale tohle?!!! To chce několik hlubokých nádechů...! Jasně, ne každý cyklista musí být taky motorkář, ale tohle už určitě hodně z vás někde potkalo na silnici. Ku...! To je přeci DUCATI PANIGALE! Ducati - motorka ikoničtější než pravoslavná ikona! Jadrný řev "véčka" s desmodromickým rozvodem, to je něco, co vás přivede do stavu extáze - někdo z hrůzy, někdo z nadšení . (pozn.: desmodromické ovládání ventilů je specialita, kdy ventily nezvedají pružiny, ale zvedá a zpátky tlačí - vždy vačka. Kdo něco ví o motorech, je mu jasné, že je to věc náramně choulostivá na absolutní přesnost a kvalitu - a ta tady fakt je! Díky tomu se dá motor, když na to máte koule, vytáčet až do zbláznění - nehrozí totiž, že by, jinak obvyklé, pružiny "nestíhaly" a ventil by se potkal s pístem - tedy kolaps! A tam, kde už to hrozí, tam se jen tak nějaký smrtelník nedostane.)

Ale tohle?!!! To chce několik hlubokých nádechů…! Jasně, ne každý cyklista musí být taky motorkář, ale tohle už určitě hodně z vás někde potkalo na silnici. Ku…! To je přeci DUCATI PANIGALE! Ducati – motorka ikoničtější než pravoslavná ikona! Jadrný řev „véčka“ s desmodromickým rozvodem, to je něco, co vás přivede do stavu extáze – někdo z hrůzy, někdo z nadšení . (pozn.: desmodromické ovládání ventilů je specialita, kdy ventily nezvedají pružiny, ale zvedá a zpátky tlačí – vždy vačka. Kdo něco ví o motorech, je mu jasné, že je to věc náramně choulostivá na absolutní přesnost a kvalitu – a ta tady fakt je! Díky tomu se dá motor, když na to máte koule, vytáčet až do zbláznění – nehrozí totiž, že by, jinak obvyklé, pružiny „nestíhaly“ a ventil by se potkal s pístem – tedy kolaps! A tam, kde už to hrozí, tam se jen tak nějaký smrtelník nedostane.)

CIPO má s tou "opěrkou" hodně společného - země původu, barvu, obojí jen pro jednoho (toho, kdo ví co chce a troufá si na to), obě umí zabrnkat na city, obě vám přinesou netušené okamžiky rozkoše - samo to ale nejde, musíte se na tom podílet taky, musíte mít srdce ... nádhera!

CIPO má s tou „opěrkou“ hodně společného – země původu, barvu, obojí jen pro jednoho (toho, kdo ví co chce a troufá si na to), obě umí zabrnkat na city, obě vám přinesou netušené okamžiky rozkoše – samo to ale nejde, musíte se na tom podílet taky, musíte mít srdce … nádhera!

... když na Cipollini bude chrastit řetěz, je na čase se mu pověnovat! Když Ducati chrastí spojka, je to normální, je to její poznávací znak.

… když na Cipollini bude chrastit řetěz, je na čase se mu pověnovat! Když Ducati chrastí spojka, je to normální, je to její poznávací znak.

Už jste někdy viděli, že by si nevlastní sourozenci byli tak podobní, měli tolik společného?

Už jste někdy viděli, že by si nevlastní sourozenci byli tak podobní, měli tolik společného?

Má vůbec smysl tady k tomu něco říkat, psát...??? Mámení pekelná! Chápete už, že to peklo prostě nemůže zkrachovat? Vždycky se najde někdo, kdo smočí brk ve vlastní krvi a podepíše ...

Má vůbec smysl tady k tomu něco říkat, psát…??? Mámení pekelná! Chápete už, že to peklo prostě nemůže zkrachovat? Vždycky se najde někdo, kdo smočí brk ve vlastní krvi a podepíše …

... na tohle jsme zapomněli! Obě krásky jsou prakticky celé ze stejného materiálu ... copak to asi bude?

… na tohle jsme zapomněli! Obě krásky jsou prakticky celé ze stejného materiálu … copak to asi bude?

... pravda, sem tam je taky kousek hliníku/duralu nebo plastu ...

… pravda, sem tam je taky kousek hliníku/duralu nebo plastu …

Motor Ducati má válce do "V", na Cipovi je vše jako podle pravítka, vše v jedné lajně a takové by měly být i vaše nohy, abyste s maximální účinností roztáčeli kliky a využili všeho, co se v něm skrývá. Tak bacha! Nohy určitě ne do "V" ani do "X" nebo "O" . Pak už jenom zalehnout a makat!

Motor Ducati má válce do „V“, na Cipovi je vše jako podle pravítka, vše v jedné lajně a takové by měly být i vaše nohy, abyste s maximální účinností roztáčeli kliky a využili všeho, co se v něm skrývá. Tak bacha! Nohy určitě ne do „V“ ani do „X“ nebo „O“ . Pak už jenom zalehnout a makat!

U Ducati, když "jde do tuhého", řadí systém quickshift (bez mačkání spojky), u Cipa stejně kvalitně Dura!

U Ducati, když „jde do tuhého“, řadí systém quickshift (bez mačkání spojky), u Cipa stejně kvalitně Dura!

Až budete objednávat, nezapomeňte! Typ/model - RB1K !

Až budete objednávat, nezapomeňte! Typ/model – RB1K !

Karbon, černá a rudá. Schází vám tam snad ještě nějaké barvy? Takto bohatě stačí - působivé až, až.

Karbon, černá a rudá. Schází vám tam snad ještě nějaké barvy? Takto bohatě stačí – působivé až, až.

Komponenty od LW sem padnou, jako ..... !

Komponenty od LW sem padnou, jako ….. !

Když si u Ducati připlatíte částku cca s 5-ti nulama , můžete mít taky karbonová kola. U Cipa už je budete mít v základu, v ceně zájezdu!!! No nekupte to!

Když si u Ducati připlatíte částku cca s 5-ti nulama , můžete mít taky karbonová kola. U Cipa už je budete mít v základu, v ceně zájezdu!!! No nekupte to!

Dura řadí, Dura brzdí, Dura veškerou práci odvádí na 100% a více! Dura je prostě nejvíc !

Dura řadí, Dura brzdí, Dura veškerou práci odvádí na 100% a více! Dura je prostě nejvíc !

Zrovna na tomhle stroji působí taková omotávka famózně! Dodává tomu ještě větší smrnc.

Zrovna na tomhle stroji působí taková omotávka famózně! Dodává tomu ještě větší smrnc.

Neplést si tyhle malé kotoučky s obřími kotouči od Bremba na té střele vzadu! Jak už jste viděli, tady jsou klasické ráfkové ... a krásné!

Neplést si tyhle malé kotoučky s obřími kotouči od Bremba na té střele vzadu! Jak už jste viděli, tady jsou klasické ráfkové … a krásné!

Nalejme si čistého, červeného vína - viděli jste už někdy takovou nádheru pohromadě?! A schválně, co to s váma dělá?

Nalejme si čistého, červeného vína – viděli jste už někdy takovou nádheru pohromadě?! A schválně, co to s váma dělá?

Prologo jako symbolická šipka jasně ukazuje - vpřed! A rychle!

Prologo jako symbolická šipka jasně ukazuje – vpřed! A rychle!

Kdysi se ve škole učila básnička: ... v listopadu rudě září, sedmička v mém kalendáři ... My tady záříme nadšením jak přehřátej reaktor a kocháme se rudými odlesky od těch dvou ušlechtilých strojů. Pokud se i někomu z vás zrychlil dech a vysychalo v krku, jsme za to moc rádi! My všichni z KOLOKRÁMu. Bylo nám potěšením s vámi sdílet chvilky radosti.

Kdysi se ve škole učila básnička: … v listopadu rudě září, sedmička v mém kalendáři … My tady záříme nadšením jak přehřátej reaktor a kocháme se rudými odlesky od těch dvou ušlechtilých strojů. Pokud se i někomu z vás zrychlil dech a vysychalo v krku, jsme za to moc rádi! My všichni z KOLOKRÁMu. Bylo nám potěšením s vámi sdílet chvilky radosti.


Archiv novinek