Cipollini Bond Ultegra

  • 0

Cipollini Bond Ultegra

Kategorie : Aktuality

Jeden opuštěnej „čipík“ Bond, velikost L, na kompletní sadě Ultegra s doplňky Deda, s vypolstrovaným sedlem Prologo a kvalitními koly Mavic Ksyrium s obutím … Líbí se vám? Pokud ano, tak se vám snad bude líbit i cena lehce nad 70 tisíc Kč s DPH za tohohle krasavce – je to moc? 

Tak jaká? Kdo dřív přijde a zaplatí, ten dřív mele , tak kdy jindy!

Bondovky, to je jeden nekonečnej příběh! Vždycky když nám představitel hlavního hrdiny zestárne nebo se jenom normálně okouká, najde se novej, lepší ... Tady je jeden adept. Nebyl čas, tesat to moudro do kamene, tak jsme ho alespoň o ty kameny opřeli ...

Bondovky, to je jeden nekonečnej příběh! Vždycky když nám představitel hlavního hrdiny zestárne nebo se jenom normálně okouká, najde se novej, lepší … Tady je jeden adept. Nebyl čas, tesat to moudro do kamene, tak jsme ho alespoň o ty kameny opřeli …

... úchop? I - de - ál !!! Co jinýho byste taky od komponentů Deda, 3T nebo od Shimana čekali? Zjednodušeně - padne do ruky na první dobrou. (někomu možná padne i do oka )

… úchop? I – de – ál !!! Co jinýho byste taky od komponentů Deda, 3T nebo od Shimana čekali? Zjednodušeně – padne do ruky na první dobrou. (někomu možná padne i do oka )

Brzdíme "klasicky", pohled na obutí Maviců slibuje vyrovnaný poměr mezi přilnavostí a lehkým odvalováním.

Brzdíme „klasicky“, pohled na obutí Maviců slibuje vyrovnaný poměr mezi přilnavostí a lehkým odvalováním.

... zapomněli jsme uvést, jak se ta nová bondovka jmenuje - CIPOLLINI!

… zapomněli jsme uvést, jak se ta nová bondovka jmenuje – CIPOLLINI!

Jak vždycky agentovy "pomůcky" fungují? Skvěle! Jinak by nebyl ...

Jak vždycky agentovy „pomůcky“ fungují? Skvěle! Jinak by nebyl …

... dále jsou vždy pohledné, maximálně spolehlivé - přeci ho v akci nevypeče vybitá baterie?! Kvalitní lanko poslouží ne jenom k brzdění, šaltrování, ... může pomoci i při likvidaci nenáviděného padoucha! Utáhnout mu smyčku z lanka okolo krku je jistější, než mlátit ho do hlavy baterií .

… dále jsou vždy pohledné, maximálně spolehlivé – přeci ho v akci nevypeče vybitá baterie?! Kvalitní lanko poslouží ne jenom k brzdění, šaltrování, … může pomoci i při likvidaci nenáviděného padoucha! Utáhnout mu smyčku z lanka okolo krku je jistější, než mlátit ho do hlavy baterií .

... i pro řetěz a všelijaké zubaté komponenty se v akci najde uplatnění ...

… i pro řetěz a všelijaké zubaté komponenty se v akci najde uplatnění …

... kam je namíříte, tam jede - jako když střelí!

… kam je namíříte, tam jede – jako když střelí!

Na představec a řiditka lze podle potřeby nainstalovat další dovybavení: computer, světlo, kuši, dazzler, ... podle toho, do jaké akce jdete. Klidně i rámeček s fotem bongirl .

Na představec a řiditka lze podle potřeby nainstalovat další dovybavení: computer, světlo, kuši, dazzler, … podle toho, do jaké akce jdete. Klidně i rámeček s fotem bongirl .

B jako Bond, Cipollini Bond!

B jako Bond, Cipollini Bond!

Nikdo vám nevypustí duši!

Nikdo vám nevypustí duši!

Funkčnost, spolehlivost, jednoduchost, pěkný vzhled, příznivá cena - no nekupte to! MAVIC!

Funkčnost, spolehlivost, jednoduchost, pěkný vzhled, příznivá cena – no nekupte to! MAVIC!

Jistý posed i při brutální akceleraci (jo, i obráceně při deceleraci ) to je PROLOGO.

Jistý posed i při brutální akceleraci (jo, i obráceně při deceleraci ) to je PROLOGO.

Solidnost, ochota, vstřícnost, dlouholeté zkušenosti, píle, porozumění, ... tisíce děkovných dopisů:-D - to je zase KOLOKRÁM.

Solidnost, ochota, vstřícnost, dlouholeté zkušenosti, píle, porozumění, … tisíce děkovných dopisů:-D – to je zase KOLOKRÁM.


Archiv novinek