CIPOLLINI Bond Camouflage Grey

  • 0

CIPOLLINI Bond Camouflage Grey

Kategorie : Aktuality

Jeden (James) Bond v kamufláži…. Velikost M a opět promo stroj, nejetý-ani metr, navíc na elektrice, tentokrát s Vicenzi od pana Campagnola na sadě Chorus EPS. Vyvolávací cena je, když je jaro za dveřmi, 99.000,- Kč s DPH! Více info případně prosím, do mailu: jakub.svoboda@kolokram.cz https://www.kolokram.cz/silnicni-kola/186710-silnicni-kolo-cipollini-bond-camouflage-grey-chorus-eps-racing-4-vel-m.html?search_query=CIPOLLINI+Bond+Camouflage+Grey&results=1

A u zdi se nám to střídá - stíháte to sledovat?

A u zdi se nám to střídá – stíháte to sledovat?

Tentokrát 3T "s přívěskem" - ke stavbě jsme pozvali na pomoc dráteníky - ne snad proto, aby nám zdrátovali nějak pochroumaný stroj, ale aby natahali vedení pro řazení.

Tentokrát 3T „s přívěskem“ – ke stavbě jsme pozvali na pomoc dráteníky – ne snad proto, aby nám zdrátovali nějak pochroumaný stroj, ale aby natahali vedení pro řazení.

... nezdržujte se nesmysly, nejste tady kvůli té ceduli, ale kvůli tomu Bondovi - nepátrejte po tom, kdo kde bydlel, ale přemýšlejte, kde nejrychleji vybrat potřebný obnos. (u nás k dostání zdarma mapa nejdostupnějších bank a bankomatů v okolí)

… nezdržujte se nesmysly, nejste tady kvůli té ceduli, ale kvůli tomu Bondovi – nepátrejte po tom, kdo kde bydlel, ale přemýšlejte, kde nejrychleji vybrat potřebný obnos. (u nás k dostání zdarma mapa nejdostupnějších bank a bankomatů v okolí)

... vyzbrojený elektrickým Chorusem (11)

… vyzbrojený elektrickým Chorusem (11)

... a stejnojmennými ráfkovými brzdami.

… a stejnojmennými ráfkovými brzdami.

... doplněno Selle Italia se speciálním tvarováním ...

… doplněno Selle Italia se speciálním tvarováním …

... co jí schází na kráse, vyvažuje funkčností.

… co jí schází na kráse, vyvažuje funkčností.

Stačí impuls a cvak! Už jedete na malou ...

Stačí impuls a cvak! Už jedete na malou …

Tady holt musíte "tahat" za páky, ale můžete si vybrat: přední, zadní, obě??? :-D Ale používat jenom když je to opravdu nezbytné! Raději ať to sviští!

Tady holt musíte „tahat“ za páky, ale můžete si vybrat: přední, zadní, obě??? 😀 Ale používat jenom když je to opravdu nezbytné! Raději ať to sviští!

... občas ale musíte na nabíječku!

… občas ale musíte na nabíječku!

Po delší době připomínka, že slavné "viktorky" pořád existují!

Po delší době připomínka, že slavné „viktorky“ pořád existují!


Archiv novinek