CIPO NK1K na cestě „k Balatonu“ …

  • 0

CIPO NK1K na cestě „k Balatonu“ …

Kategorie : Aktuality

Helló srácok, kérlek, vigyen nekem egy biciklit. És amikor itt vagyok, hozzon nekem egy újat. Mi az? Nos, CIPOLLINI – ezúttal talán NK1K. Milyen kiviteli alakban? Természetesen aranyban! Nebojte, zatím nám ještě „nehráblo“ :) – to se jen náš zákazník z Maďarska rozhodl, že si pro svůj stroj pořídí bráchu – k CIPOVI (RB1K) zase jenom CIPOLLINI (NK1K)! A zase ve „zlatě“! Sice na původním stroji stylově nepřijel po ose, ale dovezl ho s sebou, abychom neměli práci s nastavením nového a zároveň jsme stávající „v ceně zájezdu“ poladili.

... občas není od věci, některá známá pořekadla podle situace lehce pozměnit. Jako třeba tady: Pod svícnem je tma - a pod lustrem? Pod lustrem je CIPOLLINI - a hned dva!

… občas není od věci, některá známá pořekadla podle situace lehce pozměnit. Jako třeba tady: Pod svícnem je tma – a pod lustrem? Pod lustrem je CIPOLLINI – a hned dva!

"Starý" si přijel z Maďarska pro nového sourozence.

„Starý“ si přijel z Maďarska pro nového sourozence.

Majitel je finančně i fyzicky k neutahání :) - takže zřejmě optimální volba!

Majitel je finančně i fyzicky k neutahání :) – takže zřejmě optimální volba!

Každej jsme na něco ulítlej, tenhle má rád zlato (kdyby byl spíš na tu sůl, co je ještě "nad" ... co pak? Asi bychom nejdřív museli stroj projet, zapotit se trochu a "prosolit" ten karbon ... :) ) Takhle s tím bylo míň práce. Pro jistotu jsme jako "přidanou hodnotu" nasadili LW Obermayer Gold Edition z limitované edice. Bráchové tedy budou ladit ...

Každej jsme na něco ulítlej, tenhle má rád zlato (kdyby byl spíš na tu sůl, co je ještě „nad“ … co pak? Asi bychom nejdřív museli stroj projet, zapotit se trochu a „prosolit“ ten karbon … :) ) Takhle s tím bylo míň práce. Pro jistotu jsme jako „přidanou hodnotu“ nasadili LW Obermayer Gold Edition z limitované edice. Bráchové tedy budou ladit …

Calvera (Sedm statečných) by řekl: ... koukám, postavili jste novou zeď ... odpověď: ... hodně novejch zdí! A pořídili jsme taky nový koně! :) ... a s postrojema ve zlatě!

Calvera (Sedm statečných) by řekl: … koukám, postavili jste novou zeď … odpověď: … hodně novejch zdí! A pořídili jsme taky nový koně! :) … a s postrojema ve zlatě!

... a teď už se jenom modlíme (i za novýho majitele), aby se tady neobjevili nějací banditi!

… a teď už se jenom modlíme (i za novýho majitele), aby se tady neobjevili nějací banditi!

... nebo že by to byl jogín vyškolenej u greenpeace? Jako že by nasával energii a tuto posílal do baterií CIPUM? To by šlo - uznejte, není to krása? Jako zdroj energie, namísto čmoudícího komínu elektrárny, soustředěnej Kubánec? :) Olyan boldog utazás Magyarországra és sok mérföldre! (přejeme šťastnou cestu domů a hodně kilometrů!)

… nebo že by to byl jogín vyškolenej u greenpeace? Jako že by nasával energii a tuto posílal do baterií CIPUM? To by šlo – uznejte, není to krása? Jako zdroj energie, namísto čmoudícího komínu elektrárny, soustředěnej Kubánec? :) Olyan boldog utazás Magyarországra és sok mérföldre! (přejeme šťastnou cestu domů a hodně kilometrů!)


Archiv novinek